WORLD FOOD FUARI’NA BÜYÜK İLGİ

PEYBA GIDA AŞ, Yöre, Ünlü ve Sosero markalı kahvaltılık ürünlerini 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen 25. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı WorldFood İstanbul 2017’de tanıttı. Yerli ve yabancı katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği stantta, hem ürünlerin tadımı yaptırıldı hem de ürün çeşitliliği gözler önüne serildi.

Türkiye gıda sektörünün önemli etkinliklerinden biri olarak öne çıkan ‘Gıda Dünyası’nın Türkiye Buluşması’ WorldFood Istanbul, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 4 gün boyunca katılımcı ve ziyaretçilerle buluştu. Fuarın ilk günü; sektöre yön veren isimlerin katılımları, ses getiren etkinlikler, ziyaretçilerle ilk kez buluşacak yeni ürünler ve geniş katılımcı profili ile dikkat çekti.

Fuara uluslararası heyetler geldi

Fuarın ilk gününde; Uluslararası Satın Alım Heyetleri arasında Afganistan, Almanya, Avustralya, Azerbaycan, Bahreyn, Belarus, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Cezayir,  Etiyopya, Filistin, Güney Kore, Hindistan, Irak, İsveç, Japonya, Katar, Kazakistan, KKTC, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Özbekistan, Pakistan, Ruanda, Rusya, Sudan, Suudi Arabistan, Tayvan, Ürdün ve Yunanistan’dan gelen firma yetkilileri yer aldı.
Yurtiçi ve yurtdışından gelen heyetler ve müşteriler, Peyba Gıda standında zeytin, peynir, turşu ve gurme ürünlerin tadına bakarak, hem ürünlerin lezzeti hem de ambalaj çeşitliliği ile beğenilerini ifade etti.Would you like to be our dealer?

تريد أن تصبح موزع لدينا؟

Bayimiz olmak ister misiniz?