Markalarımız

Yöre Grup’un ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Dünya Helal Birliği sertifikası ve TSE belgelerine sahip olan üretim tesislerinde Yöre markalı peynir, zeytin ve turşu çeşitleri üretimi yapılmaktadır.

Yöre markalı zeytin çeşitleri ise; Gemlik, İznik, Mudanya ve Orhangazi Bölgesi’nden toplandıktan sonra, Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası’nda işlenerek satışa sunulmaktadır. Yöre markalı zeytinler; uzman zirai satın alma aşamasından başlayarak; tüm işleme süreci profesyonel kadroyla titizlikle takip edilerek, Türk damak tadına uygun şekilde üretilmektedir.

Çanakkale Peynir Fabrikası’nda; klasik Ezine beyaz peyniri, taze kaşar peyniri, Trakya kaşar peyniri, Kars eski kaşarı, dil peyniri, Mihaliç peyniri, İzmir tulum peyniri, taze köy peyniri, örgü peyniri ve diğer yöresel peynir çeşitleri Yöre markası ile üretilmektedir.

Yöre Grup’un uluslararası kalite belgelerine sahip Gemlik’teki Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünleri üretim tesislerinde; gurme serisi zeytin ürünleri üretimleri Yöre Gurme markası ile piyasaya sunulmaktadır. Gemlik’teki Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünleri üretim tesisi; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Dünya Helal Birliği sertifikası ve TSE belgelerine sahiptir.

Sofralardan eksik olmayan geleneksel lezzetleri, şarküteri sektöründeki tecrübesiyle harmanlayan Yöre Grup, besin değeri ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışıyla SOSERO marka adıyla gurme ürünler hazırladı. En kaliteli hammaddelerle hazırlanan marine zeytin salataları, peynir dolgulu biberler, domates kurusu, közlenmiş biber ve daha fazlası; özel soslarla, bitkisel yağlarla ve kuruyemişlerle birleşerek tatlarına tat katıyor. Farklı çeşitleriyle her damak tadına hitap eden SOSERO gurme serisi, çeşitli boylardaki ambalaj sunumlarıyla da tüketiciye kolaylık sağlıyor.

Mutfaklarınızda, lezzeti ve tazeliğiyle bir daha vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet olan Yeşil Akçaabat geleneksel tereyağı, Yöre Grup’un Kartepe’deki Süt ve Süt Ürünleri Tesisi’nde uzman kadro denetiminde üretilmektedir. Marmara Bölgesi’ndeki yöreye özgü bitki örtüsünde doğal olarak beslenen ineklerin sütünden üretilen doğal ve sağlıklı bir ürün olan Yeşil Akçaabat tereyağının tuz oranı en fazla %2’dir. Saf süt kremasının geleneksel yöntemlerle işlenmesiyle yapılan Yeşil Akçaabat tereyağının; kahvaltılık ve yemeklik olarak çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca vakumlu, vakumsuz olmak üzere kullanım kolaylığı sağlayan gramaj çeşitleri de bulunmaktadır.

Yöre Grup’un ihracata yönelik olarak geliştirdiği Ünlü markası, zeytin üretimi yapmaktadır. Ünlü markaları zeytinler; Gemlik, İznik, Mudanya ve Orhangazi Bölgesi’nden toplanarak Gemlik Marzim’de 2 bin tonluk depolama tesislerinde olgunlaştırıldıktan sonra, Yöre Grup’un Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası’nda işlenerek satışa sunulmaktadır. Yöre markalı zeytinler; uzman zirai satın alma aşamasından başlayarak; tüm işleme süreci profesyonel kadroyla titizlikle takip edilerek, Türk damak tadına uygun şekilde üretilmektedir. Ünlü markasının 700 gr pet ambalajdan, 1400 gr pet ve teneke olarak çeşitli ürün gramajları bulunmaktadır.

Şah zeytin markası; Yöre Grup’un ihracata yönelik olarak geliştirdiği diğer zeytin markasının adıdır. Şah markalı zeytinler; Gemlik, İznik, Mudanya ve Orhangazi Bölgesi’nden toplanarak Gemlik Marzim’de 2 bin tonluk depolama tesislerinde olgunlaştırıldıktan sonra, Yöre Grup’un Gemlik Zeytin ve Turşu Fabrikası’nda işlenerek satışa sunulmaktadır. Yöre markalı siyah ve yeşil zeytinler; uzman zirai satın alma aşamasından başlayarak; tüm işleme süreci profesyonel kadroyla titizlikle takip edilerek, Türk damak tadına uygun şekilde üretilmektedir. Şah markasının da çeşitli ürün gramajları bulunmaktadır.

Yöre Grup’un ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Dünya Helal Birliği sertifikası ve TSE belgelerine sahip olan Çanakkale’deki Peynir tesisinde üretilen peynir çeşitlerinden olan Klasik Ezine peyniri; Peyşah markalı olarak piyasa sunulmaktadır. Peyşah markasında da çeşitli gramajlarda ürün alternatifleri bulunmaktadır.

Would you like to be our dealer?

تريد أن تصبح موزع لدينا؟

Bayimiz olmak ister misiniz?